Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna pezullon koncertet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rihanna pezullon koncertet   12/12/2007, 17:36

Turneu i kėngėtares seksipile, Rihanna, duket tė jetė i rrezikuar, pasi qė ajo ėshtė shtyrė t’i pezulloj tri koncerte, me urdhėresė tė doktorit.
Superylli i muzikės R&B, ka pezulluar njė koncert nė Nottingham, tė shtunėn, derisa tė hėnėn ka pezulluar edhe tjetrin, tė planifikuar qė tė mbahet nė Birmingham tė Anglisė.
Koncerti nė Bournemouth, tė martėn, gjithashtu raportohet tė jetė shtyrė, edhe pse ėshtė e paqartė prej ēfarė sėmundje ėshtė duke lėnguar kėngėtarja e re.
Nė njė deklaratė, Rihanna ka thėnė se ajo, "ēmon dashurinė dhe mbėshtetjen e tė gjithė adhuruesve tė saj dhe nuk do asgjė mė shumė nė botė se t’i shoh dhe tė kėnaqet me ta".
Nuk dihet nėse datat e kėtyre koncerteve tė planifikuara do tė riorganizohen.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rihanna pezullon koncertet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: