Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bekcham ua mėson zanatin e futbollit, fėmijėve tė Snoop Dogg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bekcham ua mėson zanatin e futbollit, fėmijėve tė Snoop Dogg   12/12/2007, 17:35

Futbollisti i famshėm anglez, David Beckham, tashmė ka filluar tė luajė rolin e trajnerit. Gjatė njė takimi me kėngėtarin e famshėm, Snoop Dogg, dhe familjen e tij, ai ua ka mėsuar fėmijėve tė raperit disa mashtrime me top.
Siē bėn tė ditur Daily Mail, Bekcham ka stėrvitur djemtė e Snoopit, Corde (13), Cordell (10) dhe tė bijėn e tij, Cori (8), nė shtėpinė e tyre nė Los Angeles.

“Snoop Doggut i pėlqen tė bisedojė me fytyrat e famshme qė njeh. Ai ka qenė shumė i gėzuar qė ka pasur rastin tė qėndrojė me Davidin dhe ėshtė njė tifoz i madh i futbollit. Fėmijėve u ka pėlqyer shumė qė kanė takuar heroin e tyre”, ka thėnė njė burim i afėrt me ngjarjen.

Seanca e trajnimit tė Beckhamit do tė jepet edhe nė shoun televiziv tė raperit Snoop Dogg nė Entertainment Television.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bekcham ua mėson zanatin e futbollit, fėmijėve tė Snoop Dogg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: