Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ricky Martin (megjithatė) i do meshkujt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ricky Martin (megjithatė) i do meshkujt   10/12/2007, 19:04

Joshėsi latin, Ricky Martin, me vite tė tėra mundohet qė nė publik tė paraqitet nė shoqėri tė vajzave tėrheqėse, gjoja qė tė shkruhet sa mė pak pėr prirjen e tij homoseksuale. Megjithatė, thashethemet pėr dashurinė e tij ndaj gjinisė mashkullore, ēdo ditė e mė shumė, po bėhen mė tė shpeshta e konkrete, e kėto ditė ėshtė aktualizuar "specialisti pėr pėrkujdesje tė lėkurės" i Martinit.
Ole Henrisken ėshtė dermatolog dhe mik i moēėm i Ricky Martinit, i cili me vite fsheh pėrcaktimin e tij seksual. Nė njė intervistė pėr njė reviste suedeze, Henriksen ka deklaruar: "Ricky kohėve tė fundit ka qenė shumė mė i hapur nė lidhje me ēėshtje e homoseksualitetit tė tij, sesa mė herėt. Nuk e di nėse aktualisht ka njė dashnor".

Njė numėr i miqve tė yllit latin, disa herė kanė dalė nė media me deklarata pėr homoseksualizmin e tij, mirėpo kėngėtari seksipil asnjėherė nuk ėshtė deklaruar publikisht.

"Ai ėshtė njė mashkull sensual dhe tė gjitha gratė ēmenden pas tij. Ka energji tė fortė seksuale e cila i fascinon edhe meshkujt", kishte deklaruar Nina Moric pasi qė ishte puthur me Ricky Martinin pėr nevojat e video klipit "Livin' la Vida Loca".


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ricky Martin (megjithatė) i do meshkujt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: