Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alba traumatizohet nga njerėzit lakuriq nė njė qendėr termal

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alba traumatizohet nga njerėzit lakuriq nė njė qendėr termal   10/12/2007, 19:03

Jessica Alba ka mbetur e traumatizuar kur e ka vizituar njė qendėr shėrimi me ujėra termale, pasi qė ka parė se tė gjithė klientėt tjerė ishin lakuriq.
Bukuroshja e filmit “Fantastic Four”, ishte shumė e neveritur qė futej nė xhakuzi kur e kuptoi se tė gjithė tjerėt ishin lakuriq. Aktorja ka thėnė: “Shkova nė njė qendėr me ujėra termike dhe ishte shumė traumatizuese pasi qė askush nuk veshte rroba larjeje nė xhakuzi. Ishte shumė e vrazhdė! Unė nuk qėndroj nė turma tė njerėzve tė tillė!”.

Aktorja joshėse thotė se, gjithmonė i mban vijat e trupit tė mbuluara pasi qė nuk dėshiron qė tė shikohet shtrembėr. “Nuk i nxjerri gjėrat shumė nė pah. Qėndroj larg takeve tė larta, fundeve super tė shkurtėr dhe zbulimit tė gjoksit. E di ēfarė vėmendje fitoj nga kjo dhe nuk ėshtė diēka qė mė pėlqen”.

Jessica ėshtė rikthyer me tė dashurin e saj, producentin e filmave, Cash Warren, pas njė ndarje tė shkurtė. Aktorja, mes tjerash, ka thėnė edhe se karriera nė Holliwood, mund ta bėjė lidhjen e tyre tė vėshtirė._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Alba traumatizohet nga njerėzit lakuriq nė njė qendėr termal
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: