Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beckhamėt "shqiptarė" presin fėmijėn e katėrt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beckhamėt "shqiptarė" presin fėmijėn e katėrt   10/12/2007, 19:02

Kolegia e Victorias, Geri Halliwell, i ka konfirmuar thashethemet pėr shtimin e familjes Beckham. Qė lejleku do ta vizitojė edhe njė herė kėtė familje, Halliwell kėtė e ka konfirmuar duke bėrtitur me tė madhe nga skena e koncertit.
"Ėshtė e vėrtetė qė Victoria po pret fėmijė. Kėto nuk janė vetėm thashetheme", ka thėnė Ginger Spice, e cila e ka vėrtetuar pohimin e saj edhe njė herė derisa kėndonte hitin e tyre tė ri Easy V doesn't come for free, duke bėrtitur: "Ajo ėshtė shtatzėnė!"

Para njė jave nė publik ka rrjedhur informata qė Victoria i ishte ankuar bashkėshortit tė saj pėr mundime dhe ndryshim tė humorit, duke e paralajmėruar njėkohėsisht qė mund tė bėhet baba, pėr herė tė katėrt.

Ēifti i famshėm Beckham kanė tre djem, Brooklyn, Romeo e Cruz, dhe kėsaj radhe shpresojnė t’u lind njė vajzė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Beckhamėt "shqiptarė" presin fėmijėn e katėrt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: