Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Angelina Jolie Shpallet Aktorja Mė Seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Angelina Jolie Shpallet Aktorja Mė Seksi   10/12/2007, 19:01

Angelina Jolie ka arritur tė kryesojė nė top 100, e aktorėve dhe aktoreve mė seksi. Revista “Empire” e ka shpallur aktoren e fi lmit “Beouwulf” aktoren mė seksi. Thuhet se Angelina ka arritur tė rrėmbejė kėtė ēmim pasi nė ēdo fi lm buzėt, sytė, dhe trupi i saj, kanė lėnė pėrshtypje tek shumica e meshkujve. Ajo arriti tė mundė Natalie Portman, e cila siguroi vendin e dytė, me fi lmin e saj “V for Vendetta”, ku ajo duket pėr mrekulli.
Vendin e tretė arri tė zė aktori i aventurave tė “James Bond 007, Daniel Craig, pasi qė kishte luajtur pėr mrekulli nė fi lmin “Casino Royale”, kurse vendin e katėrt e mori aktorja e fi lmit, “Fantastic Four”, bukuroshja Jessica Alba. Vendin e pestė mezi arrit ta rrėmbejė aktori i fi lmit, “Pirates of the Caribbean”, Johnny Depp.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Angelina Jolie Shpallet Aktorja Mė Seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: