Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nderroj jete modelja irlandeze KATY FRENCH

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nderroj jete modelja irlandeze KATY FRENCH   10/12/2007, 19:01

Modelja irlandeze, Katy French ndėrroj jetė nė moshėn 24 vjeēe. Ajo vdiq, vetėm disa ditė pasi qė kishte festuar ditėlindjen e saj tė 24. Nė orėt e hershme tė mėngjesit tė sė shtunės bukuroshja French ishte nė njė aheng, kur ajo humbi vetėdijen, dhe urgjentisht u dėrgua nė spitalin “Our Lady” nė Navan tė Irlandės. Tė enjten familja e saj doli para mediave pėr tė kumtuar lajmin se ajo ka ndėrruar jetė. Familja French falėnderuan mediat tė cilėt gjithmonė e pėrkrahnin bukuroshen 24 vjeēe, nė punėn e saj si modele.
Policia e Irlandės tha se rasti ėshtė duke u hetuar, dhe se shumė shpejt do tė dalin me njė komunikatė pėr tė shpjeguar arsyen se si erdhi deri te vdekja e saj.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nderroj jete modelja irlandeze KATY FRENCH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: