Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spekter ngaterron Bertan Asllanin me Berkanin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Spekter ngaterron Bertan Asllanin me Berkanin   10/12/2007, 18:59

Dhe...Bertan Asllani fitoi cmimin e pare te M.I.A, e pikerisht per kete cmim ai ka vendosur te flase per revisten "Spekter".Po kushdo qe punon tek "Spekter" mesaduket i ka lene syzet ne shtepi,sepse intervsita shoqerohet me fotot e nje tjeter djaloshi dhe jo ato te Bertanit. Hajde shqipe,hajde! BERKANI fituesi i "Cmimit te internetit" ne edicionin e fundit te "Kenga Magjike" eshte djali ne fotot qe shoqerojne intervisten e Bertan Asllanit.Ok tani Bertan, Berkan emrat e ngjashem...po ne fytyre nuk i dallojne dot? Pastaj, harroje fytyren...PO NUK E PATE QE NE DORE KA KUPEN E "KENGES MAGJIKE" DHE JO TE "M.I.A"???!!! Ti coj nji email Bertanit ta "ngushelloj" se do behet keq fare lol.E kisha paralajmeruar kete ngaterrese qe kohe me pare dhe ja u ba! Ku ku!!! Sa qesharake! Imagjino me hap revisten me pa veten dhe shef cunin e botes.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Spekter ngaterron Bertan Asllanin me Berkanin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: