Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rovena Stefa dhe Shpat Kasapi-nje album dhe video se bashku

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rovena Stefa dhe Shpat Kasapi-nje album dhe video se bashku   10/12/2007, 18:58

Sapo kemi mesuar se Rovena Stefa dhe Shpat Kasapi jane duke punuar per te publikuar nje album se bashku. Behet fjale per nje album me muzike popullore i cili do te publikohet diku nga mezi apo fundi i ketij muaji, se bashku me nje videoklip.Mesaduket suksesi i turneut ne Amerike ka sjelle idene edhe per albumin i cili per nga ideimi eshte dicka e re per tregun muzikor shqiptar.A do jete i suksesshem? Padyshim! Si Rovena ashtu edhe Shpati kane mjaft fansa dhe albumet e tyre gjithmone kane realizuar te suksesshem,se paku ne shitje._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rovena Stefa dhe Shpat Kasapi-nje album dhe video se bashku
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: