Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kush duhet ta pėrfaqėsojė Shqipėrinė nė Eurovizion?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kush duhet ta pėrfaqėsojė Shqipėrinė nė Eurovizion?   10/12/2007, 14:35

Tė nxehta janė ethet pėr kėtė vit, se kush do tė dalė fitues nė aktivitetin mėtė madh tė muzikės shqiptare, festivali i fundvitit nė Radio-Televizionin Shqiptar. E ndėrsa nuk dihet asgjė rreth kėngėve, ku publiku ende nuk ėshtė njohur me to, publiku me padurim pret paradėn e materialeve dhe kėngėtarėt pėrkatės, ndėrkohė qė pėr kėta tė fundit ėshtė bėrė tashmė e ditur se kush do tė marrė pjesė. Por gjithsesi, hamendėsimet mbeten hamendėsime, dhe dėshirat dėshira. Kėshtu, nė njė sondazh tė realizuar nė internet, shqiptarėt dėshirojnė tė shohin mė tepėr kėtė vit nė Eurovizion kėngėtarin Blero, i preferuar kryesisht nga rinia. Po kėshtu, njė ikonė qė do tė pėrfaqėsonte denjėsisht vendin nė Eurovizion do tė ishte pėr ta edhe Jonida Maliqi, e preferuar si nga vokali, ashtu
edhe nga paraqitja e saj. Mė konkretisht, sipas sondazhit, Blero qėndron nė krye
tė listės, me 501 klikime nė internet, me rreth 27.2 % tė votave. Veē Bleros e
Jonidės, tė preferuar gjithashtu janė edhe Vesa Luma, Greta Koēi, Mira Konēi &
Redon Makashi, Eneida Tarifa, Manjola Nallbani, Mariza Ikonomi, Rovena Dilo,
“Produkt 28”, Arbėr Arapi dhe Saimir Ēili.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kush duhet ta pėrfaqėsojė Shqipėrinė nė Eurovizion?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: