Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 PONI zhgėnjen anglezėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: PONI zhgėnjen anglezėt   10/12/2007, 14:35

Kėngėtarja vlonjate, Poni ka lėnė tė dėshpėruar jo vetėm shqiptarėt, por edhe anglezėt qė ishin mbledhur nė njė koncert ku pritej qė ajo tė kėndonte. E teksa tė gjithė prisnin me padurim qė ajo tė kėndonte, njė anonēim i organizatorit tė koncertit, Ilir Balla ia ka prishur humorin fansave. Poni nuk kishte mbėrritur, pasi sipas tij ajo kishte humbur avionin pėr nė Londėr. Por cili ishte shkaku qė kėngėtarja simpatike kishte humbur avionin?!
Kemi ka zbuluar se Poni, njė natė pėrpara se tė udhėtonte ishte nė koncert nė Itali, nė njė mbrėmje ku ka kėnaqur tė gjithė fansat. E mesa duket, e lodhur nga koncerti, ajo si rrallė herė ka fjetur mė shumė seē duhet duke rėnė nė njė gjumė tė thellė. Kur ėshtė zgjuar, Poni dėshpėrimisht ka kuptuar se kishin kaluar tre orė nga koha kur duhej tė ishte nė aeroport. Zėrat qarkulluan shumė rreth kėtij lajmi dhe mjaft fansa tė Ponit, duke mėsuar pėr vonesėn, ndėrsa buzėqeshnin janė shprehur: Me mjaft dėshirė Ponit me rastin e Krishtlindjeve mund t’i dhurojmė njė orė me zile.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
PONI zhgėnjen anglezėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: