Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bleona fluturon sėrish drejt Amerikės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bleona fluturon sėrish drejt Amerikės   10/12/2007, 14:33

I ėshtė dashur sėrish tė marrė avionin e tė niset drejt Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės. Kėtė herė vizita ka pasur njė mision tė rėndėsishėm, siē mund tė jetė ai i rinovimit tė dokumenteve.
Bleona Qerreti, e cila ėshtė njė nga ato kėngėtare qė i ndan muajt e vitit mes Amerikės e Shqipėrisė, edhe pse ka gjithēka tė bukur pėr tė jetuar nė Amerikė, nuk i ndahet ekranit shqiptar. Aktualisht ajo ka nxjerrė kėngėn “Gruas qejfin mos ja prish”, klipi i sė cilės ka nisur tė shfaqet nė televizionet muzikore, ndėrkohė qė e shfaq Bleonėn si njė aktore tė vėrtetė. E ndėrsa klipi ka marrė startin, ajo vetė ka fluturuar nė Amerikė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bleona fluturon sėrish drejt Amerikės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: