Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria Beckham, nudo nė shtrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Victoria Beckham, nudo nė shtrat   10/12/2007, 14:33

Victoria Beckham, kur fle pranė tė shoqit tė saj, David, ėshtė gjithmonė lakuriq. Motivi? Pėr t’u ndjerė mė mirė pranė bashkėshortit tė saj dhe pėr ta ndjerė sa mė pranė lėkurėn dhe fizikun atletik tė futbollistit. Kėngėtarja ka treguar gjatė turit botėror qė po bėn me grupin e saj, “Spice Girls” se: “Fle lakuriq. Kur jam pranė David nuk vesh asnjėherė diēka pėrsipėr”.
Ndoshta si mitikja Marilyn, edhe Victoria nuk harron tė mbulohet me parfum. Nuk i dihet? Aq mė tepėr qė ajo ka edhe njė linjė parfumesh tė vetėn pėr meshkuj dhe femra.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Victoria Beckham, nudo nė shtrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: