Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney Spears, e akuzuar pėr vjedhje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Britney Spears, e akuzuar pėr vjedhje   10/12/2007, 14:32

Ekzibizioniste, shkakton probleme dhe zhurmė?! Gjatė festimeve tė or ganizuara pėr ditėlindjen e saj, Britney Spears ka vjedhur plot katėr pallto me vlerė 28.200 dollarė, qė ia ka dhuruar vetes sė saj dhe mikeshave tė veta. Kjo ka ndodhur gjatė festės, kur ish-mbretėresha e pop-it ka hyrė nė gardėrobė, dhe pėrveē palltos sė saj, Britney ka marrė edhe 4 pallto tė tjera dhe ėshtė akuzuar pėr vjedhje. E nė fakt, nuk ėshtė hera e parė qė Spears akuzohet pėr vjedhje. Muajin e shkuar kėngėtarja u ndalua nė daljen e njė dyqani, pasi kishte vjedhur nga njė manekinė njė paruke. Kėtė herė duket se ja ka dalė mirė. Gjatė mega
festės sė ditėlindjes sė saj, nė njė lokal nė Los Angeles, me mjaft emra tė showbiz, Spears rrėmbeu katėr pallto tė bardha tė stiluara nga Katja Berglund.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Britney Spears, e akuzuar pėr vjedhje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: