Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Celulit edhe pėr Cindy Crawford

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Celulit edhe pėr Cindy Crawford   10/12/2007, 14:31

Ėshtė e bukur, 41 vjeē dhe duket si njė Dea. Por ta shohėsh nga afėr Cindy Crawford, edhe ajo ėshtė po kaq njerėzore.
“Daily Mail” ka shfaqur top modelen me bikini dhe me njė bark aspak tė sheshtė,
por pėrkundrazi me shumė celulit. Njė pamje e pakėndshme e trupit tė saj na ėshtė ofruar ndėrkohė qė ajo ka qenė njė nga modelet mė tė famshme tė
historisė sė modės, qė pėrpara flash-it tė aparatit fotografik duket se nuk do tė plakej kurrė. Cindy, kur del nga dallgėt e Hawait ngjan si tė jetė njė Venerė, por pastaj, kur e sheh mė nga afėr trupin e saj, tė duket njė realitet i paimagjinueshėm pėr tė._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Celulit edhe pėr Cindy Crawford
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: