Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Craig: “007 do ta hap nudo”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Craig: “007 do ta hap nudo”   10/12/2007, 14:30

Lajmi ka bėrė tė lumtur gjithė fansat e agjentit mė seksi nė botė, 007. Daniel Craig ka lajmėruar se do ta hapė komplet nudo kapitullin e ri tė sagės, qė kėtė herė do tė ketė njė titull provokues, “Bond 22”. Nė fakt, nuk ėshtė hera e parė qė aktori hap njė film pa rroba. Kėshtu ka ndodhur nė “Love is the devil” (1998), “Lara Croft: Tomb Raider” (2001) dhe “The Mother” (2003).
Aktori anglez nuk ka bėrė asnjėherė misteriozin, edhe nė disa intervista tė tij tė vjetra ai ka thėnė se ka njė raport tė mirė me trupin e tij. Pėr kėtė arsye, ai nuk e ka aspak problem ta shfaqė atė edhe pėrpara kamerave. E nuk mund tė nėnvleftėsonte nė kėtė rast edhe agjentin e ri 007.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Craig: “007 do ta hap nudo”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: