Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kate refuzon ftesėn e mbretėreshės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kate refuzon ftesėn e mbretėreshės   10/12/2007, 14:30

Marrėdhėnie tė reja, zakone tė vjetra. Qysh kur ka rinisur historia me princin William, Kate Middleton, pėr tė dytin vit radhazi ka refuzuar ftesėn e mbretėreshės Elisabeta pėr tė kaluar Krishtlindjet me familjen mbretėrore. “Do ta bėj vetėm kur tė jem bashkėshortja e William”, - ka thėnė Kate. Ndėrkohė qė miqve tė saj ajo u ka thėnė se nuk do tė ndahet e tė bashkohet sėrish me tė dashurin e saj. Pėr kėtė arsye, ajo ka vendosur ta kalojė 25 dhjetorin nė Barbados.
Duket mjaft e vendosur Middleton. Kėshtu, kur William me familjen e tij do tė bashkohen pranė tavolinės sė “Sandringham house”, rezidenca ku ata do tė kalojnė Krishtlindjet, Kate do tė jetė nė anėn tjetėr tė botės me familjen e saj.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kate refuzon ftesėn e mbretėreshės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: