Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Net tė zjarrta pėr Lindsay e Ledger

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Net tė zjarrta pėr Lindsay e Ledger   10/12/2007, 14:29

Lindsay Lohan dhe i fejuari i saj, Ridley Giles janė ndarė javės sė shkuar. Duket se aktorja e re nuk e duronte dot xhelozinė posesive tė tė dashurit tė saj, qė e ka detyruar t’i japė fund historisė sė saj tė dashurisė. Sipas revistės australiane, “New Weekly”, ylli hollivudian ka pasur takime tė nxehta me kolegun e saj tėrheqės, Heath Ledger.
Ata tė dy janė takuar nė “Beatrice Inn”, nė New York gjatė fundit tė javės sė Falenderimeve.
Njė burim ka treguar se Lindsay e Heath janė pėlqyer qė nė momentin e parė dhe janė bashkuar mjaft shpejt. Tė ketė qenė kjo arsyeja e ndarjes sė Lohan nga “ish-i” i saj?!


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Net tė zjarrta pėr Lindsay e Ledger
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: