Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pitt: E kam mbyllur me nudon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pitt: E kam mbyllur me nudon   10/12/2007, 14:28

Brad Pitt ėshtė rritur. Nė njė intervistė pėr BBC, aktori 43-vjeēar ka premtuar se nuk do tė interpretojė mė asnjė skenė nudo, pasi nuk do tė vėrė nė siklet fėmijėt e tij, (Maddox, 6 vjeē, Pax, 3, Zahara, 2, dhe Shiloh, 17-muajsh), qė po rriten dhe shumė shpejt do tė kenė moshėn kur mund tė shohin babanė e tyre ndėrsa luan nė film.
“Pastaj skenat nudo janė gjėra pėr tė rinjtė, – ka thėnė aktori. – Tani e tutje do tė luaj vetėm nė pjesėt qė mua mė pėlqejnė. Do tė jem shumė mė selektiv se mė parė”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Pitt: E kam mbyllur me nudon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: