Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ornella Muti si Sharon Stone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ornella Muti si Sharon Stone   10/12/2007, 14:27

Je njė divė, je njė bukuroshe e kinemasė, por vjen njė moment nė jetė, ndoshta edhe para kohe, qė duket se bota e spektaklit tė ka harruar dhe nuk kujtohet mė pėr ty. E para qė e ka denoncuar dhe pohuar kėtė fakt ka qenė Sharon Stone, kur thoshte se nuk i ofroheshin mė role tė rėndėsishme nė filma. Tashmė njė tjetėr emėr nga vendi fqinj, Italia e pohon kėtė fakt.
Vetė e madhėrishmja Ornella Muti. “Kinemaja nuk ėshtė mė ajo si dikur kur unė kam filluar tė interpretoj. Nė 38 vjet kanė ndryshuar shumė protagonistėt dhe rregullat”, - ka rrėfyer dėshpėrimisht aktorja nė njė intervistė. “Nuk ėshtė rasti tė bėj rolin e viktimės, por sot, nėse nuk je mė e re, nuk tė do kush”, - ėshtė shprehur ajo.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ornella Muti si Sharon Stone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: