Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Thashetheme VIP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Thashetheme VIP   10/12/2007, 14:24

Krishtlindjet nė shtėpinė Burton
Regjisori Tim Burton adhuron tė jetė pjesė e njė atmosfere ‘tė pėrgjakshme’madje edhe gjatė festave tė fund vitit, siē deklaron partnerja Helena Bohnam Carter tek revista ‘Star’, ai preferon njė ambient tė frikshėm. «Tim dekoron pemėn e Krishtlindjeve me kukulla makabėr si dhe dekorime tė tjera tė errėta. Nga larg, pema duket e kėndshme, por kur i afrohesh kupton se ėshtė me tė vėrtetė njė ankth». Nė lidhje me shtėpinė e saj, aktorja e ka pėrcaktuar atė: «Shtėpia mė duket si ajo e Beatrix Potter».
Ende krizė mes Vanessa dhe Zac?
Sipas disa personave, Vanessa Hudgens nuk mund tė qėndroj dot mė me tė fejuarin e saj Zac Efron. Nė revistėn ‘Star’ njė person i afėrt ka treguar diēka rreth jetės sė ēiftit: «Vanessa ėshtė e lodhur tashmė nga sjelljet e tij, dėshiron tė shoqėrohet me njė mashkull dhe jo me njė fėmijė». I shkreti Zac, edhe pse mė parė ka falur tradhtinė, tani mbi tė bien tė tjera paragjykime.

Pamela Anderson femra mė seksi e televizionit
Pamela Anderson ėshtė klasifikuar si femra mė seksi e televizionit nga njė sondazh i realizuar nga njė sajt interneti. Biondja e serialit ‘Baywatch’ ėshtė renditur nė vend tė parė tė klasifikimeve me Charlie’s Angel. Nė vend tė dytė ėshtė renditur Lynda Carter, gruaja e parė Wonder Woman, dhe nė vendet e tjera Heather Locklear dhe Eva Longoria.

Britney Spears akuzohet pėr vjedhje
Gjatė festės sė organizuar pėr ditėlindjen e saj javėn qė kaloi, Britney Spears duket se ka vjedhur katėr pallto tė stilistes Katja Berglund, tė cilat arrinin vlerėn e 28.000 dollarėve. Kėngėtarja mė pas kėto veshje ia ka dhuruar mikeshave tė saj, nė shenjė falėnderimi pėr pjesėmarrjen nė festėn e saj.

Victoria Beckham: Unė di tė kėndoj
Edhe personat mė pak tė interesuar mund tė kenė pyetur se ēfarė donte Victoria Beckham tek grupi ‘Spice Girls’? Disa javė para interpretimit tė tyre nė skenė, kjo pyetje pėrsėritej shpesh: po Posh Spice di tė kėndoj apo jo? «Nuk mund tė jem Mariah Carey, por di tė kėndoj. Qė nė fillim isha e bindur se nuk do tė isha kėngėtarja, balerina, apo aktorja mė e mirė», ka treguar Posh Spice tek njė revistė amerikane. Nė lidhje me pyetjen pėrse ka pranuar bashkimin me grupin Spice, ėshtė pėrgjigjur: «Dėshiroja qė fėmijėt e mi tė shihnin se nėna e tyre ishte njė popstar».

Eva Mendes nudo pėr ‘Peta’
Eva Mendes ėshtė kumbaria e re e ‘Peta’, shoqata qė lufton pėr mbrojtjen e tė drejtave tė kafshėve. Manifestim i parė, qė e shfaq aktoren tėrėsisht nudo, do tė shfaqet nė NewYork. Nė lidhje me suksesin e shoqėrisė publicitare, autoritetet njujorkeze i kanė kėrkuar ‘Peta’ tė mos tregojnė me saktėsi orarin e manifestimit sepse kanė frikė se bukuroshja Eva mund tė bllokojė trafikun.

Edhe Cindy Crawford me celulit
Edhe pse nė moshėn 41 vjeēare ėshtė tepėr e bukur dhe duket si njė Dea e vėrtetė. Cindy Crawford ndėr tė tjera ėshtė edhe tepėr humane. ‘Daily Mail’ shfaq njė foto tė modeles sė famshme me bikini, por linjat e trupit tė saj lėnė pėr tė dėshiruar, celuliti ėshtė gjėja e parė qė tė bie nė sy. Njė imazh i papritur nė trupin e njė prej modeleve mė tė famshme nė historinė e modės, e cila kur i buzėqesh aparateve fotografike duket sikur nuk do tė plaket kurrė. Cindy shfaqet nė shkumėn e dallgėve tė Havai si tė ishte njė Perėndeshė, por njė vėshtrim i hollėsishėm tregon realitetin, i cili ka shpjegimin e vet: modelja amerikane, aktualisht e shoqėruar me Rande Gerber, ka sjellė nė jetė dy fėmijėt Presley, tetė vjeē dhe Kaia gjashtė. Asgjė e jashtėzakonshme, por kur mendon se para disa vitesh trupi i saj ka qenė aq perfekt, saqė revista Playboy e kishte vendosur nė listėn e 100 femrave mė seksi tė shekullit tė XX.

William dhe Harry tė ftuarit e Spice
Nė prapaskenėn e koncertit tė Spice Girls nė Vancouver, Mel C kishte deklaruar se midis tė ftuarve special tė koncertit qė do tė zhvillonin nė Londėr do tė ishin princat William e Harry. Princat fansa tė mėdhenj tė grupit Spice, kanė pranuar ftesėn e grupit femėror dhe do tė jenė pjesė e koncertit ku do tė prezantohen si tė ftuar nderi.

Realiteti i Heidi Klum
Heidi Klum ka prezantuar ‘reality show’ e modės, Project Runaway-Taglia. Dymbėdhjetė stilistė jetojnė sė bashku pėr tre javė nė New York dhe duhet tė punojnė pėr krijimin e disa modeleve. Midis jurisė qė do tė vlerėsojnė punėn e tyre nė botėn e modės, stilistja Michael Kors, drejtoresha e revistės ‘Elle America’, Nina Garcia, ėshtė njė pjesėtare e tretė e jurisė. Ēmimi? Tė marrėsh pjesė nė javėn e modės nė Neė York, 100 mijė dollarė dhe njė shėrim special nga Elle.

Paris dhe Lindsay ‘luftojnė’ pėr Stavros
Herėt a vonė kjo gjė pritej tė ndodhte: Paris Hilton ka zbuluar se ish i dashuri i saj Stavros Niarchos po del me Lindsay Lohan. Trashėgimtarja e bukur, ka nisur kėrkimet e saj pėr rivalen. Nė fakt, nė tė kaluarėn, Stravos i ka pėlqyer tė dyja, por sipas njė personi anonim qė Niarchos preferon tė krijoj njė histori tė vėrtetė dashurie me Lohan. «Stravos grindje shpesh me Paris. Madje njė herė ka arritur deri nė atė pikė saqė ėshtė larguar nga mbrėmja nė tė cilėn ndodhej Paris, pėr tė shkuar tek Lindsay». Me tė vėrtetė njė histori qė krijon tepėr telashe.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Thashetheme VIP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: