Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rikthehen shtėpiaket e dėshpėruara

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rikthehen shtėpiaket e dėshpėruara   10/12/2007, 14:23

Eva Longoria dhe ish i dashuri i saj, vetėm miq?
Disa thonė se Eva Longoria e Tony Parker janė nė krizė martesore, dhe kjo ndodh vetėm pas gjashtė muajsh kurorėzimi tė dashurisė. Kjo mbase vjen nga fakti se tė dy kalojnė mė pak kohė sė bashku pėr shkak tė largėsive qė i ndan: ajo e angazhuar me xhirimet e ‘Desperate Housewives’ nė Los Angeles, ndėrsa ai nė Texas ku luan me skuadrėn e basketbollit San Antonio Spurs. Kėto zėra mund tė qarkullojnė edhe pse para pak ditėsh aktorja ėshtė fotografuar sė bashku me ish tė fejuarin Mario Lopez, duke dal nga njė restorant japonez nė Los Angeles.Eva Longoria javėn e kaluar ėshtė bėrė mbėshtetėsja e grevės sė skenaristėve amerikan. Longoria ėshtė pėrpjekur tė fitonte simpatinė e tre duke u dėrguar disa pica, por gjesti i saj nuk ėshtė vlerėsuar dhe zonja Parker nuk arriti tė ndalte dot lotėt pėrpara gazetarėve. Nė mbrojtje tė saj ndėrhyri Teri Hatcher: «Pozicioni ynė ėshtė tepėr i vėshtirė. Kryetari ynė thotė se duhet tė punojmė edhe pse jemi 100% nga ana e autorėve».
Nicollette Sheridan shtatzėnė
Sipas disa zėrave, aktorja simpatike e serialit Nicollette Sheridan dhe i fejuari Michael Bolton do tė bėhen prindėr pėr herė tė parė. «Nicollette ka filluar t’u kėrkoj kėshilla shtėpiakeve tė tjera nė lidhje me shtatzėninė (Teri Hatcher, Marcia Cross e Felicity Huffmann)», ėshtė shprehur njė person nė njė gazetė amerikane. Para disa kohėsh ishte pėrhapur lajmi se historia e dashurisė sė tyre po lulėzonte gjithnjė e mė shumė dhe se Nicollette Sheridan dhe Michael Bolton mund tė martoheshin, tani dashuria e tyre do tė kurorėzohet me njė bebe.

Teri Hatcher ėshtė ndarė nga i dashuri
Teri Hatcher ka konfirmuar lajmin se ajo dhe Stephen Kaye janė ndarė. Krijuesi i serialit, nė tė cilėn Hatcher interpreton, ka anoncuar lajmin duke thėnė «Teri pėr momentin ėshtė beqare». Teri jo vetėm nė film, por dhe nė jetėn e pėrditshme nuk ka fat nė dashuri. Ky mendim tė lind menjėherė sapo dėgjon tė gjitha historitė e dashurisė sė aktores, qė kanė pėrfunduar me lamtumirė. Por, nėse do tė linim mėnjanė kėtė sektor, do tė shihnim se ajo ėshtė disi e suksesshme, ėshtė pėrcaktuar edhe si ‘shkrimtarja’ e vitit duke u vlerėsuar nė Londėr me ēmimin ‘Glamour Women’ 2007. Protagonistja e serialit nuk shfaqet nė kategorinė e 'Tv personality' (kategori ku fituese ka dal Charlotte Chruch). Teri ėshtė pėrzgjedhur “Shkrimtarja mė e mirė e vitit” pėr angazhimin e saj argėtues Burnt Toast And Other Philosophies of Life.

Felicity Huffman me veshje seksi
Tė duket pak e ēuditshme njė veshje e tillė nė trupin e kėsaj aktoreje, sepse jemi mėsuar ta shohim nė serial me rroba mė praktike e tė thjesht. Felicity Huffman e veshur me fustanin bojė rozė nė kėto imazhe ėshtė shfaqur njė femėr me tė vėrtetė elegante dhe tėrheqėse. Nuk ėshtė vetėm e bukur, por ėshtė edhe njė shkrimtare e zonja. Ka shkruar njė libėr pėr tė dashurit e saj, njė temė me tė vėrtetė interesante. Nė faqet e kėtij libri shfaqen disa kėshilla pėr tė gjithė ata djem qė dėshirojnė tė bėhen tė dashur perfekt, ose edhe atyre vajzave qė dėshirojnė tė transformojnė nė njė tė dashur perfekt partnerin e tyre aktual.

Marcia Cross nėnė tepėr e kujdesshme
Marcia Cross dhe bashkėshorti i saj Tom Mahoney kėtė vit janė bėrė prindėrit e dy binjakeve dhe kanė pėrfituar nga festa e babait pėr tė shėtitur me Eden dhe Savannah. Nė foto bashkėshorti dhe bashkėshortja kanė nė krahėt e tyre nga njė vogėlushe, gjatė rrugės pėr tė shkuar nė kishė. Por, gjatė ditės pėr to kujdeset tėrėsisht Marcia, e cila nė pritje tė fillimit tė xhirimeve tė serialit ka qenė tepėr e pėrkushtuar pas binjakeve. Aktorja, e cila ėshtė bėrė nėnė nė moshėn 45 vjeēare ka treguar tek revista ‘People’ se «Gjithnjė kam dėshiruar tė bėhesha nėnė, por kam preferuar tė pres njė kohė tė gjatė pėr t’u bėrė pjesė e kėtij klubi. Nuk ndjehesha ende e gatshme».

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rikthehen shtėpiaket e dėshpėruara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: