Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elvana Gjata, "pre" e operacioneve plastike?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Elvana Gjata, "pre" e operacioneve plastike?!   10/12/2007, 14:22

Veshja mjaft klasė e Elvana Gjatės gjatė finales sė Festivalit tė "Kėngės Magjike", tėrhoqi vėmendjen e tė gjithėve. Kjo sepse kėngėtarja "vogėlushe" kėtė herė kishte vendosur tė tregonte hijeshinė e saj me njė veshje qė faktikisht nuk ka qenė nė stilin e saj.
Madje, pėr kėtė edhe u komentua pėr “kopjim” tė J.Lo apo Beyonce Knowles. Por vetė ajo, nė njė prononcim pėr “Bluetooth”, e argumentoi kėtė jo si njė imitim, por tregoi se ai ishte fustan i modės sė kėtij viti.

Nė fakt, pėrsos faktit se sa origjinale ishte me atė fustan, ajo qė u ra nė sy jo pakėve ishin gjokset e Elvanės. Hamendjet pa dashje shkuan deri aty, sa tė thuhej se Elvana Gjata ka bėrė operacion plastik… E jo pak e besuan kėtė gjė.

Gjithsesi, ne pyetėm pėr kėtė gjė, dhe e vėrteta ėshtė se Elvana nuk ka bėrė ende njė operacion tė kėtij lloji. E vėrteta ėshtė se ndėrsa ajo nuk shquhet pėr ndonjė gjoks seksi nė raste tė veēanta, atė natė nė “Kėngėn Magjike”, pėr t’u dukur sa mė bukur asaj i ėshtė dashur tė pėrdorė reēipeta me mjaft mbushje.

Pavarėsisht se kjo nuk ja ka ndryshuar madhėsinė e gjoksit, rėndėsi ka qė qėllimit ia arriti… qoftė pėr t’u shfaqur seksi, qoftė edhe pėr tė ngacmuar imagjinatėn e njerėzve...


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Elvana Gjata, "pre" e operacioneve plastike?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: