Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nicole Kidman nuk i duket vetja seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nicole Kidman nuk i duket vetja seksi   8/12/2007, 17:21

Aktorja Nicole Kidman nuk mendon se ėshtė mjaftueshėm seksi pėr tė aktruar nė krah tė James Bond. Kidman ka deklaruar se nuk do tė luajė kurrė njė personazh tė serive 007 sepse nuk i duket vetja aq joshėse. Divja 44-vjeēare, qė ka punuar me agjentin e fundit 007, Daniel Craig, e ka pėrjashtuar njėherė e mirė kėtė mundėsi, sepse trupi i saj nuk i duket i pėrshtatshėm pėr kėtė rol. Kidman ka deklaruar pėr njė revistė: “Nuk e di nėse Danielit do t’i pėlqente tė luante krah meje. Por do tė duhej tė isha njė vajzė e bukur dhe seksi”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nicole Kidman nuk i duket vetja seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: