Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elsa fiton, jo vetėm me kėngė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Elsa fiton, jo vetėm me kėngė   8/12/2007, 17:19

Njė sondazh i bėrė gjatė kėtyre ditėve nė faqen (tashmė tė njohur) ėėė.albaniac.com, e ka nxjerrė fituese Elsa Lilėn edhe pėr lookun e saj. Pyetjes “A ju pėlqen pamja e re e Elsa Liles?”, pjesa mė e madhe e vizitorėve tė kėsaj faqeje i janė pėrgjigjur pozitivisht “Po. Duket si gjithmonė shumė e bukur”. Njė pikė e mirė kjo qė kėngėtarja merr pak ditė para se tė ngjitet nė skenėn e madhe tė Pallatit tė Kongreseve, pėr tė drejtuar festivalin e madh tė muzikės shqiptare.
Ku mė shumė se kėnga do tė ketė rėndėsi look-u dhe performanca e saj skenike, si prezantuese.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Elsa fiton, jo vetėm me kėngė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: