Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Intervista me kengetaren Gentiana Ismaili

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Intervista me kengetaren Gentiana Ismaili   8/12/2007, 16:51

Intervista me kengetaren Gentiana Ismaili
November 24, 2007 3:04 pm admin AdmiraL
Kosovarja: Qe njė vitė jeni bashkė, pse nuk e keni bėrė publike lidhjen e juajė gjerė tani Genta:
Genta Ismajli: Unė nė intevistat e para qė ia kamė dhėnė gazetave dhe Revistave, kamė thėnė se jamė e dashuruar.
Miloti: Ndoshta kemi hezituar pakė, jo pse nuk kamė pasur besim nė vete, por duke e marrė parasyshė vendin se ku jetojmė.
Kosovarja: A janė nė dijeni prindėrit e juajė pėr kėtė lidhje dashuria ?
Genta Ismajli: Po familja ime po, por edhe e Milotit. Familja e Milotit mė donė shumė, por edhe unė i dua, edhe familja ime e do Milotin shumė, por mendoj se mungesa e familjes sime nė Kosovė, mė shtinė mė shumė ti dua Prindėrit e Milotit.
Kosovarja: Zakonishtė fytyrat publike si ju, ka thashethėme pėr ju, cilat thashethėme i keni dėgjuar gjerė tani ?
Genta Ismajli: Miloti e Genta ishinė ndarė, ishinė martuar, fejuarė, kėto janė tė funditė.
Kosovarja: Na intereson a jetoni bashė apo jo ?
Genta Ismajli: Jetojmė bashkė, ka kohė qe njė vitė e gjysmė.
Miloti: Ne dy duheshim, meqė unė kisha banes nė Prishtinė e Genta nuk e kishte familjen nė Prishtinė, pse atėher mos tė jemi bashkė.
Kosovarja: A keni planifikuar pėr Martes ?
Genta Ismajli: Pėr martes mendojmė gjithėher, por njėher jemi tė koncentruar nė punė, dhe kurė ti kryejmė disa punė atØher do tė vie edhe Martesa:
Miloti: Ky ėshtė mendimi i Gentės, sepse pėr kėtė punė flasinė burrat, sa i pėrketė martesės Genta nuk kam e marrė veshė aspakė, sepse njė ditė kur ti ulemė nė gjunjė dhe tė ja vė unazėn.
Kosovarja: Genta kemi dėgjuar se kėto ditė del edhe Albumi juajė i ri, dhe keni deklaruar se do ta bombardoni shumėkė ?
Genta Ismajli: Unė nuk kamė deklaruar se do tė bėjė bum, e as nuk do ta bombardoj dikė, por kamė punuar shumė nė kėtė Albumė, dhe nėse e pėlqejnė mirė atėher e nėse jo, ajo ėshtė e rėndėsishėme pėr mua.
Miloti: Kemi punuar shumė pėr kėtė Albumė me shumė kompozitor tė mirė nga Shqipėria, Kosova dhe Maqedonia, ku i falėmderojė pėrzemėrsishtė.
Kosovarja: Po flitet se Genta do tė shkojė nė MTV ?
Miloti: Disa Producent Amerikanė janė tė njohtuar pėr famėn e Gentės dhe kualitetet e saja, dhe jemi dakord ta provojmė. Njė kėngė e Gentės nė Anglishtė do tė garoj, dhe do tė shohimė.
Kosovarja: Njė apel pėr rinin shqiptare ?
Genta Ismajli: Le ta jetojnė jetėn si ėshtė ma bukur, e sa I pėrket muzikės, le tė dėgjojnė ate qka I pėlqen. Falėmderit.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Intervista me kengetaren Gentiana Ismaili
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz :: Intervista-
Kėrce tek: