Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Unikkatil - Vetbesimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Unikkatil - Vetbesimi   8/12/2007, 16:10

Unikkatil - Vetbesimi

E di qe dojn met majt posht andrrat me ti thy
Dojn met bo blozhd met qit lot nsy
Mos prit sen prej dostav ska shok tvertet
se po hine nlloq tkeq ki me vet ku kan met
Kejt tharojn kejt tthojn lshoma at dor
mos prit sen pi kerkuj bonu vet i fort
Experienca nga existenca qe e bona
kejt kto sene i msova kur ke tu mu q* nona
Badihava nuk e kom emnin Viktor
qellimi o fitimi dej sa mqelet aj vorr
un qendroj vazhdoj vetes i besoj
Mendimet e budallve une i ingnoroj
se a din sa her mkan thon skom me bo kurgjo
mendimet i kan ndrru tash po thojn jom numer njo
E a din pse nuk jom ndal, sum ka lon guximshmerija
Sepse i kom dit mir afsit e mija
e ty une pot sho ki ra ndepresion
Allahile vllau jem kallzom pse sperballon
ki durim e di qe nzemer thell je trim
edhe qiellin mund me prek kur ki vetbesim
e bonu i fort

(refreni)(2x)
Ke vetem pak vetbesim, do prekesh qellin me guxim.

Me pa kon Naimi katil kish shkru sikur un
Fjalt e qirit tem ja kan nis mu djeg shkrum
Po apet me lezet spo dorzona po ma kona
Qendrushem u bona pej dashnis qe mdha nona
I sho 1 milion persona qe pe dojn vendin tem
Pom vjen keq shoki jem e di qe ty po tdhem
Skom qa tboj, ti je konkurence edhe kto jon gara
Prej dites qe u ktheva, dola 1000 hapa perpara
Une jom qaj UniKKati vet i 97
isha kon nburg mos me kon advokati
edhe prap pa ndal me bindje ntru
Ska njeri tgjall qe mun me ma kalu
Thu i kom ga gjyshit tem, qe ska dit qka osht disfata
kur nuk e kom pa, po gjith nshpirt e pata
E nondrra ky pom thot, e mbertet qendrim
nipi im ki guxim bonu trim me SHUM VETBESIM

haha...yeah, UniKKatiL The Motherfucker REBEL

(refreni)(2x)
Ke vetem pak vetbesim, do prekesh qellin me guxim.

Hhehehe..yeah, kush osht mbreti i repit,
Po une se kush, UniKKatiL That Mothafucka REBEL
THE BLOODY ALBOZ TO THE FULLEST -

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Unikkatil - Vetbesimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Muzika nėpėr Botė :: Tekste Kėngėsh-
Kėrce tek: