Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Keq perdoret Minogue: gati Denoncimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Keq perdoret Minogue: gati Denoncimi   8/12/2007, 00:01

Sheridans, skuadra e avokateve te Kylie Minogue, ka
kercenuar te denoncoje pronarin e nje strip-club-i (klub
striptize) ne Wellington, Zelande e Re. Burri ka vene ne
vitrinen e lokalit te tij nje poster te Kylie duke perdorur
imazhin e saj, per hesap te tij. Keshtu pronari, Garth Rosson, ka thene se imazhi qe ai perdorte,nuk kishte dijeni se i kujt ishte. Ishte thjesht dicka qe kishte printuar ne internet. Ai ka thene per "Dominion Post":

-"Per mua ajo vajze nuk i ngjan fare kesaj kengetares, megjithate do te flas me avokatet e saj. Por nuk dua ti bej kurresi keq Kylie-t. Aq me teper me krishlindjet afer"...

Ky tipi sikur jetonte ne Mars, e jo ne Toke. Se si mund te ngaterrosh Kylie Minogue...

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Keq perdoret Minogue: gati Denoncimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: