Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Robbie Williams kthehet.. ME TAKE THAT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Robbie Williams kthehet.. ME TAKE THAT   8/12/2007, 00:00

Zerat e muajve te fundit kane permbysur ate qe dukej e
pakthyeshme. Ato kane qarkulluar shume, dhe mund te
jene te verteta. Sipas vete mamase se Robbie Williams,
Stoke, djali i saj pritet ti rikthehet edhe nje here grupit qe
e beri te famshem -- Take That, te cilet edhe pa
ndihmen e tij kane ecur me shpejtesi marramendese,
pas rikthimit.

-"Robbie eshte shume i lumtur per suksesin e
ish-ortakeve - ka thene zonja Williams - se fundmi
qendrimi i tij per tu rikthyer, qofte edhe per nje kenge
eshte lekundur shume. Ka vetem frike se
mosmarreveshjet qe mund te nisin me cunat ta
influencojne per keq. Une vete mendoj se ky grup ka
akoma shume rruge perpara" - ka perfunduar ajo.

Nga ana tjeter, Robbie eshte kthyer i "paster" pas vitesh
probleme me drogen dhe alkoolin, nuk ka qene kurre me
pare kaq i kthjellet.

-"Me ne fund eshte mire me shendet, dhe ka filluar ta
vleresoje jeten, te qeshe, dhe te shoqerohet me shume
njerez. Nderkohe eshte duke mbledhur material, te cilat
do ti shfrytezoje ne studio.... per mua, por edhe per
njerezit qe e duan, eshte nje mrekulli ta shohesh keshtu"
- ka thene buzagaz, e ema e nje prej Idhujve me te
deshiruar te Pop-it.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Robbie Williams kthehet.. ME TAKE THAT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: