Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kanye West dominon nė nominimet Grammy?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kanye West dominon nė nominimet Grammy?   7/12/2007, 23:50

Kanye West dhe Amy Winehouse, janė kandidatėt mė seriozė pėr tė fituar ēmime Grammy, duke marrė parasysh numrin e madh tė kategorive ku janė tė nominuar.
West prin me 8 nominime nė edicionin e 50-tė tė Grammyt, qė do tė mbahet, mė 10 shkurt, tė vitit tė ardhshėm. Menjėherė pas Westit, gjendet Winehouse, e nominuar nė gjashtė kategori, mes tė cilėve, edhe nė kategorinė e interpretuesit mė tė mirė tė ri, (sė paku nė SHBA tash kanė dėgjuar pėr tė). Nga pesė nominime kanė; Foo Fighters, Jay-Z, T-Pain dhe Justin Timberlake.
Nė kategorinė “Kėnga e vitit”, janė nominuar: Rihanna - Umbrella, Beyoncé -Irreplaceable, Amy - Rehab, Foo Fighters – Pretender dhe JT me kėngėn What Goes Around Comes Around.
Nė kategorinė e hitit mė tė mirė nė kategorinė e femrave janė nominuar: Aguilera (Candyman), Fergie (Big Girls Don't Cry), Winehouse (Rehab), Nelly Furtado dhe Feist (1234), derisa nė kategorinė e meshkujve, nominimi ėshtė si vijon: Seal (Amazing), John Mayer (Belief), Michael Buble (Everything) Justin (What Goes...) dhe Paul McCartney (Dance Tonight).
Bendi White Stripes ėshtė i nominuar nė kategorinė e albumeve, sikur edhe Bon Jovi dhe U2, ndėrkaq nė kategorinė e duetit mė tė mirė, nė mesin e kandidatėve tė tjerė, gjendet raperi tashmė i ndjerė Pimp C (i cili ditė mė parė ėshtė gjetur i vdekur nė dhomėn e tij nė hotel) pėr kėngėn e interpretuar bashkė me Outkastin, “Int'l Players Anthem”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kanye West dominon nė nominimet Grammy?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: