Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paditėsja e Colin Farrellit arrestohet pėr prostitucion

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paditėsja e Colin Farrellit arrestohet pėr prostitucion   7/12/2007, 23:49

Gruaja e cila kishte tentuar tė padiste aktorin, Collin Farrellin, pėr ngacmim seksual, ėshtė arrestuar pėr prostitucion. Dessarae Bradford kishte nisur, dhe mė pastaj humbur, njė betejė ligjore kundėr aktorit irlandez, nė vitin 2005, duke thėnė qė ai e kishte bezdisur atė me porosi SMS
Tani Bradford ėshtė duke sfiduar njė polic tė Los Angelesit, i cili e ka arrestuar atė gjatė njė operacioni tė fshehtė. "Jam arrestuar gabimisht pėr prostitucion – mė thyhet zemra edhe t’i shkruaj kėto fjalė”, ka thėnė ajo.
"Njė djalosh mė ishte afruar, mė thirri shumė miqėsisht dhe mė ngacmoj me fjalė. Duke qenė shumė shoqėrore, unė u afrova, duke besuar qė ėshtė vetėm njė djalosh qė ėshtė duke kėrkuar vende ku ka ndeja. Apo ndoshta ka dashur tė shoh nėse mund ta merr numrin tim tė telefonit", ka thėnė ajo.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Paditėsja e Colin Farrellit arrestohet pėr prostitucion
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: