Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beckham dėshiron ende fėmijė, jo edhe Victoria

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beckham dėshiron ende fėmijė, jo edhe Victoria   7/12/2007, 23:49

Futbollistit tė famshėm, David Beckham, nuk i pritet qė sėrish tė bėhet baba, mirėpo kėtė mendim nuk e ndan edhe bashkėshortja e tij, Victoria. Pėrderisa Bechamit nuk i pritet, Victoria ka thėnė se, pėr kėtė gjė, ndoshta duhet pritur edhe pak.
“Do tė doja tė kemi mė shumė fėmijė - edhe dy tė tjerė. Gjithmonė kam dėshiruar familje tė madhe, ngase mė pėlqejnė familjet e mėdha. Victoria e di kėtė”, ka thėnė David.

Ndėrkaq Victoria ėshtė shprehur pak mė ndryshe: “Tashmė i kam tre fėmijė! Do tė doja mė shumė fėmijė por ndjej se tė kesh tre djem, tė cilėt janė aktiv, dhe atyre t’u shtosh edhe disa tė tjerė, atėherė nuk ėshtė mė kontroll prindėror, ėshtė njė kontroll turne”.

Ēifti Beckham tashmė ka tre djem, Brooklyn, Cruz dhe Romeo.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Beckham dėshiron ende fėmijė, jo edhe Victoria
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: