Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Klum mban nė ēantė peshkun e artė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Klum mban nė ēantė peshkun e artė   6/12/2007, 17:51

Modelja Heidi Klum ka thėnė se mban njė peshk tė artė nė ēantėn e saj pėr tė argėtuar fėmijėt. Ajo ka bėrė tė ditur se ēanta e saj ėshtė gjithmonė e stėrmbushur edhe me gjėra tė tjera ushqimore pėr tre fėmijėt e saj, pėrfshirė qumėsht, ujė si dhe banane.
Modelja e Victoria’s Secret ka dy fėmijė, dyvjeēarin Henry dhe njėvjeēarin Johan, tė cilėt i ka me burrin e saj tė tashėm, kėngėtarin Seal, si dhe njė vajzė trevjeēare, Leni, nga lidhja e mėhershme.

“Nė ēantė gjithmonė mbaj gjėra tė ndryshme qė mė zhytin si qumėsht, ujė, peshkun e artė. Ka shumė gjėra qė duhet t’i mbaj pėr t’i argėtuar fėmijėt”, ka thėnė modelja. “Aty mbaj edhe banane. Vetėm Henry han tri banane nė ditė”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Klum mban nė ēantė peshkun e artė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: