Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Johansson: Nuk kam bėrė operacion plastik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Johansson: Nuk kam bėrė operacion plastik   6/12/2007, 17:51

Scarlett Johansson ka thėnė se gjithė bota dėshiron tė dijė qė ajo ėshtė natyrale Bukuroshja bionde ka hedhur poshtė raportet se ajo ka hyrė nė listėn e yjeve tė Hollywoodit qė kanė kryer operacione plastike.
Nė njė shkrim nė Us Weeky, aktorja 23 vjeēare citohet duke thėnė: “Sigurisht besoj nė ndėrhyrjet plastike. Nuk dua tė jem njė plakė e keqe. Nuk ėshtė argėtuese kjo”.

Sidoqoftė Scarlett, e cila mė herėt ėshtė lavdėruar pėr pamjen e shėndetshme tė trupit tė saj, ka mohuar fuqimisht se ajo ka kaluar ndėr thika.

“Unė gjithmonė kam qenė e hapur me shtypin sa i takon pamjes sė trupit tim”, ka thėnė ylli i filmit “Lost in Translation”, nė njė deklaratė. “Jam shumė e bindur se adhuruesit (dhe mbase punėdhėnėsit e mi), do tė ndjehen tė mashtruar. Andaj, ndjej si detyrė tė marr aksione tė menjėhershme legale kundėr Us Weekly”.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Johansson: Nuk kam bėrė operacion plastik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: