Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Julia Roberts: S’ka mė nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Julia Roberts: S’ka mė nudo   6/12/2007, 17:50

Aktorja, Julia Roberts ka thėnė se filmi i ardhshėm i saj do tė jetė edhe i fundit, nė tė cilin ajo do tė paraqitet vetėm nė tesha tė brendshme. Nė kėtė mėnyrė ajo ndjek hapat e Brad Pitt dhe aktorėve tė tjerė, qė janė zotuar se nuk do tė lakuriqėsohen nė filmat e ardhshėm.
Julia, e cila tregoi trupin e saj nė disa skena nudo nė filmin “Pretty Woman”, thotė se nuk ndjehet rehat kur e shfaq trupin e saj nė ekran. “Dėgjoni, ka arsye pse nuk mė shihni lakuriqe nė filma. Nuk janė gjėra qė mė shkojnė”.

Julia nė filmin e ardhshėm tė saj “Charlie Wilson's War”, njė dramė politike do tė paraqitet pėr tė fundit herė vetėm nė tė brendshme.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Julia Roberts: S’ka mė nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: