Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jude Law i ngarkuar me bukurinė e tij

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jude Law i ngarkuar me bukurinė e tij   6/12/2007, 17:49

Pėrderisa ėshtė ėndėrr pėr shumė femra nė mbarė botėn qė ta kenė afėr vetes aktorin sharmant britanik, 34-vjeēarin Jude Law, ai imazhin e tij ēdo ditė e mė shumė po e sheh si presion.
"Ėshtė gėnjeshtėr e kulluar qė tė gjitha gratė pa dallim vuajnė pėr mua", ka thėnė Law pėr revistėn Star&Style. Siē edhe ka thėnė edhe vet, atij mė nuk po i pėlqen as tėrheqja e as dukja e tij. "Kjo jo vetėm qė ėshtė e pakėndshme, por edhe lodhėse sikundėr edhe humbje e kohės", vlerėson Law.

Pas lidhjeve me Sadie Frost e Sienna Miller, Law nga puna e tepėrt nuk po gjen kohė as pėr tė dalė e pėr tė kėrkuar dashuri tė re. Megjithatė, nuk e ka ndėrmend tė mbetet gjithė jetėn beqar. "Mirėpo nuk do tė doja qė njė ditė tė plakem dhe tė kuptoj qė bie nė kategorinė e njerėzve qė pa ndonjė gjurmė kanė kaluar nėpėr kėtė jetė", ka thėnė aktori seksipil._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jude Law i ngarkuar me bukurinė e tij
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: