Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spears pėrjashtohet nga njė lokal i Los Angelesit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Spears pėrjashtohet nga njė lokal i Los Angelesit   6/12/2007, 17:48

Britney Spears ėshtė pėrjashtuar nga lokal ekskluziv i Los Angelesit, Winston’s, sepse e kishte detyruar banakierin qė tė vishej nė fustane tė ndryshme, gjatė festės sė Halloween-it.
Pronari i kėtij lokali ka thėnė se kėngėtarja nuk ėshtė mė e mirėseardhur nė lokalin e tij, sepse teket e saj po i thyejnė rregullat e mirėsjelljes sė lokalit.
Burimet e afėrta me kėngėtaren problematike, kanė thėnė pėr revistėn “America's Life & Style magazine”, se Spears pėlqente tė shkonte nė Winston's, sepse “pėrzinte punė” me menaxherin e kėtij lokali, Harold Karsenty, i cili njihet si kazanovė i vėrtetė.
Harold nė fillim e pėlqente shoqėrinė e Spearsit, mirėpo mė vonė ishte ngopur mė tė, sepse i sillte vetėm telashe”, ka thėnė njė burim pėr kėtė revistė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Spears pėrjashtohet nga njė lokal i Los Angelesit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: