Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Knightley gjysmėlakuriqe nė ballinėn e revistės "U.S&qu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Knightley gjysmėlakuriqe nė ballinėn e revistės "U.S&qu   6/12/2007, 17:46

Numrit tė yjeve qė po zhvishen, i ėshtė shtuar edhe bukuroshja Keira Knightley, e cila do tė paraqitet gati tėrėsisht e zhveshur pėr numrin e radhės tė revistės "U.S".
Knightley do tė mbulojė vetėm majat e gjoksit nė fotografitė qė do tė realizohen nga Sam Taylor-Wood, ndėrsa ato do tė botohen nė kopėrtinėn e edicionit dhjetor/janar.
“Ne pėrfunduam duke i larguar rrobat e mia. Pse ndodh kjo gjithmonė? Supozoj, qė ndodh sepse unė them po!”, ka thėnė aktorja seksipile._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Knightley gjysmėlakuriqe nė ballinėn e revistės "U.S&qu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: