Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rrefimi i Knightley

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rrefimi i Knightley   5/12/2007, 03:13

Shume femra mund te lakmojne fizikun e saj te holle, por duket se vete Keira Knightley nuk eshte shume e kenaqur me trupin qe ka. Aktorja rrefen per revisten In Touch se do te deshironte te kishte fizikun e Monica Beluccit, me me shume gjokse dhe kembe te mbushura. Knightley, tregon se nuk i pelqen te jete kaq e dobet, edhe pse ka theksuar se nuk vuan nga asnje crregullim ne sistemin e te ushqyerit.

"Jam lodhur duke degjuar komente se fakti qe jam e dobet ka te beje me ndonje semundje, anemi apo anoreksi" - eshte shprehur protagonistja bukuroshe e filmit Piratet e karaibeve.
Belucci do te interpretoje nje modele per veshje te brendeshme. Edhe aktorja Knightley ka punuar ne te shkuaren si modele , por natyrisht ka misheruar nje tjeter tip feminiliteti nga kolegia Monica._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rrefimi i Knightley
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: