Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Miss Bota 2007 shpallet Zhang Li nga Kina

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Miss Bota 2007 shpallet Zhang Li nga Kina   5/12/2007, 03:11

Nje kineze 23 vjecare , eshte kurorezuar si Miss Bota 2007. Vajza me emrin Zhang Li, me profesion sekretare , e me gjatesi 1.82 m. u perzgjodh si fituesja e 57 e nje prej titujve me prestigjoz te planetit. Nje fitore, ne shtepine e saj, e cila justifikoi deri ne fund entuziasmin e publikut per bukurine vendase qe pak kohe me pare ishte zgjedhur si Miss Kina.Ne vend te dyte u klasifikua Miss Angola, kurse ne te tretin Miss Meksika. Evenimenti u zhvillua ne ishullin e Hainan , i cili konsiderohet si Hawaii i Kines. Rreth 2 miliarde njerez kane ndjekur spektaklin live qe transmetua ne plot 200 vende..

Shqiperia ne kete konkurs, u perfaqesua nga bukuroshja 18 vjecare Elda Dushi. Evenimenti u zhvillua ne diten boterore kunder sides me qellimin per te perdorur kete konkurs per sensibilizimin e popullsise mbi luften ndaj kesaj semundjeje._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Miss Bota 2007 shpallet Zhang Li nga Kina
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: