Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spice Girls nis turneun nė Kanada

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Spice Girls nis turneun nė Kanada   5/12/2007, 03:10

Bendi i ribashkuar “Spice Girls” kanė nisur turneun e tyre tė rikthimit tė dielėn mbrėma, nė njė koncert tė pėrbashkėt pas gati 10 vjetėve.


Tė veshura qė tė pestat nga rrobat e Roberto Cavallit, kėngėtaret dolėn nė skenėn disa nivelesh duke shkėlqyer nė ngjyrat e arit dhe bronzit.
Koncertin e Vancouver e hapėn me kėngėn “Spice Up Your Life”, mėpastaj kėnduan kėngėt “Stop” dhe “Say You`ll be There”.
Turneu nė fakt ėshtė bashkimi i parė i grupit nė skenė qė kur Geri Halliwell ishte larguar pėr tė punuar nė solo karrierėn e saj nė vitin 1988._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Spice Girls nis turneun nė Kanada
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: