Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mendez nuk ka nevojė pėr rritje tė gjoksit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mendez nuk ka nevojė pėr rritje tė gjoksit   5/12/2007, 03:09

Njė skenar pėr rritjen e gjoksit tė aktores sė komedisė, "Stuck On You", ka dėshtuar, pasi qė aktorja e angazhuar nė kėtė film, Eva Mendes, ka gjoks tė bujshėm dhe nuk ka nevojė pėr "shtesa artificiale".
Vetė aktorja Mendez ka sqaruar situatėn rreth rolit tė saj: “Realizuesit e filmit kanė kėrkuar qė aktorja e filmit tė ketė gjoks tė bujshėm, andaj kishin paraparė njė gjoks artificial. Mirėpo kur panė gjoksin tim thanė se kėtė pjesė do ta hiqnin nga skenari – pasi e vlerėsuan gjoksin tim si tė shkėlqyer”, ka thėnė ajo.

Aktorja seksipile latine, ka thėnė se, skenaristėt e kanė rishkruar skenarin kur kanė kuptuar se ajo nuk ka nevojė pėr zmadhim mashtrues tė gjoksit.

Eva, 32-vjeēare, ka thėnė se ajo ėshtė jashtėzakonisht krenare pėr vlerat e gjoksit tė saj mbresėlėnės, sepse e bėn tė ndjehet vėrtet femėrore.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mendez nuk ka nevojė pėr rritje tė gjoksit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: