Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Robbie i kėrkon falje ish-menaxherit tė tij

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Robbie i kėrkon falje ish-menaxherit tė tij   5/12/2007, 03:08

Robbie Williams do t’i ofrojė ish-menaxherit tė tij, Nigel Martin-Smith, kėrkim-falje nė gjykatė, pėr shkak tė njė mosmarrėveshjeje rreth kėngės "The 90s". Kėnga, qė ėshtė pėrfshirė nė albumin e Williamsit, LP Rudebox, thuhet tė jetė pėrdorur, respektivisht ri-incizuar, pa e kompensuar bendin Take That.
Williams nesėr do tė paraqitet nė Gjykatėn e Lartė tė Londrės dhe pritet qė tė paguajė njė shumė gjashtėshifrore si dėmshpėrblim dhe pėr shpenzimet e gjykatės.

"Robbie ėshtė pajtuar qė publikisht tė kėrkoj falje dhe ta paguaj dėmshpėrblimin. Me kėtė gjė, kjo ēėshtje merr fund”, ka thėnė Martin-Smith pėr Manchester Evening News.

Moguli i muzikės po ashtu ka thėnė se, nėse Williams do tė kishte pranuar tė takohej me tė nė katėr sy, atėherė dėmi do tė kishte qenė shumė mė i vogėl._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Robbie i kėrkon falje ish-menaxherit tė tij
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: