Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 J.Lo – mė e madhe se kurrė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: J.Lo – mė e madhe se kurrė   5/12/2007, 03:08

Jennifer Lopez pėr herė tė fundit nė publik ėshtė paraqitur nė njė koncert nė Miami, nė kuadėr tė turneut tė saj tė parė, kur edhe ka konfirmuar atė qė tė gjithė veēmė e dinin, se ajo ėshtė shtatzėnė.
Kėtė fundjavė, Lopez nė Movies Rock Show nė Los Angeles, thėnė kushtimisht, ėshtė paraqitur mė e madhe se kurrė.

Kur nė koncert e puthi nė bark, duke konfirmuar thashethemet se gruaja e tij ėshtė shtatzėnė, Marc Anthony nuk kishte dėshirė tė ndalej vetėm aty. Gjatė ecjes nėpėr tepihun e kuq, bashkėshortet Anthony-Lopez, janė ndalur pėr t’u fotografuar, ndėrsa Marc e ka pėrkėdhelur stomakun e Lopezit.

Mediat amerikane kanė raportuar se Lopez bartė binjak nė stomakun e saj, mirėpo ky lajm ende nuk ėshtė konfirmuar. Megjithatė shumica e mediave ėshtė pajtuar se Lopez ėshtė njė nga yjet mė tė bukura shtatzėnė.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
J.Lo – mė e madhe se kurrė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: