Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan pėrfundon lidhjen e shkurtėr me Gilesin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan pėrfundon lidhjen e shkurtėr me Gilesin   5/12/2007, 03:07

Aktorja problematike, Lindsay Lohan, nuk ka qėndruar rehat as derisa ishte nė rehabilitim. Sipas raporteve mediale, gjatė asaj kohe ajo kishte filluar njė aferė dashurie me Riley Giles.
Megjithatė Lohan i ka dhėnė fund kėsaj lidhjeje sapo ka pėrfunduar rehabilitimin e saj, raporton revista People.
Njė burim i kėsaj reviste ka thėnė se Lohan takoi 25-vjeēarin, lundrues nė ujė, nė Cirque Lodge tė Utah, ku tė dy janė rehabilituar nga alkooli. “Lidhja e tyre ka marrė fund, ata tashmė janė ndarė”, ka thėnė ky burim.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lohan pėrfundon lidhjen e shkurtėr me Gilesin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: