Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan pėrfundon lidhjen e shkurtėr me Gilesin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan pėrfundon lidhjen e shkurtėr me Gilesin   4/12/2007, 14:24

Aktorja problematike, Lindsay Lohan, nuk ka qėndruar rehat as derisa ishte nė rehabilitim. Sipas raporteve mediale, gjatė asaj kohe ajo kishte filluar njė aferė dashurie me Riley Giles.
Megjithatė Lohan i ka dhėnė fund kėsaj lidhjeje sapo ka pėrfunduar rehabilitimin e saj, raporton revista People.
Njė burim i kėsaj reviste ka thėnė se Lohan takoi 25-vjeēarin, lundrues nė ujė, nė Cirque Lodge tė Utah, ku tė dy janė rehabilituar nga alkooli. “Lidhja e tyre ka marrė fund, ata tashmė janė ndarė”, ka thėnė ky burim.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lohan pėrfundon lidhjen e shkurtėr me Gilesin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: