Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Love-Hewitt: Nuk jam e trashė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Love-Hewitt: Nuk jam e trashė   4/12/2007, 14:23

Aktorja Jennifer Love-Hewitt ka hedhur poshtė thashethemet qė thonė se ajo ka shtuar sasi tė tepėrta tė peshės, duke thėnė se "madhėsia 2 nuk nėnkupton masėn e shėndoshė!"
Fotografitė e javės sė kaluar tė 28-vjeēares, duke notuar nė brigjet e Hawait, me tė posa fejuarin aktorin skocez, Ross McCall, u shpėrndanė nė internet, derisa disa media thanė se aktorja ka shtuar peshė.
Por, ylli i filmit “Ghost Whisperer” ėshtė pėrgjigjur rreth thashethemeve pėr mbipeshė. “Si tė gjitha femrat tjera, edhe unė e dua trupin tim”, ka thėnė Hewitt. “E di se si dukem dhe e dinė edhe miqtė e mi dhe familja”.
Ajo ka shtuar, “Madhėsia 2 nuk nėnkupton tė jesh e trashė! As qė do tė jetė ndonjėherė. Dhe tė kesh madhėsinė 0 nuk ju bėn tė bukur... Pėr tė gjitha vajzat me vithe, gjinj, ijė dhe bel, vishuni nė bikini dhe qėndroni fortė”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Love-Hewitt: Nuk jam e trashė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: