Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Amy gjysmė e zhveshur sorollatet nėpėr Londėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Amy gjysmė e zhveshur sorollatet nėpėr Londėr   4/12/2007, 14:21

Ata qė kanė menduar qė Amy Winehouese pas pezullimit tė turneut do tė kėrkojė ndihmėn e mjekut, janė mashtruar keq. Tė dielėn herėt nė mėngjes, Amy nė sutjena ėshtė sorollatur nėpėr rrugė tė Londrės duke kėrkuar ndihmė.
Amy kishte qenė nė ndejėn e ditėlindjes nė shtėpinė e njė miku, dhe diē para orės 6 tė mėngjesit, gjysmė e zhveshur dhe e zbathur i ka kaluar nė rrugė, duke folur me tė madhe.
"Amy ka dalė nė rrugė dhe ka filluar tė sorollatet sikur kėrkonte diē. Ishte ftohtė, e ajo ishte pa kėpucė dhe vetėm nė sutjena. Fliste diēka tė pakuptimtė. Nuk sillej si dukesh qė i ka mendtė nė kokė", ka thėnė burimi pėr The Sun.
Javėn e kaluar Amy ka pezulluar tė gjitha koncertet deri nė fund tė vitit, me arsyetimin se nuk mund tė pėrformojė pa bashkėshortin e saj Blake Fielder-Civil.
"Amy ishte fjetur kur e kishte zgjuar njė zhurmė. Kishte dalė jashtė tė shoh se ēfarė po ndodhte. Nuk e kishte idenė se sa ishte ora", ka arsyetuar sjelljen e kėngėtares zėdhėnėsi i saj._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Amy gjysmė e zhveshur sorollatet nėpėr Londėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: