Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kevin Federline,baba i vitit!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kevin Federline,baba i vitit!   1/12/2007, 14:19

Nėse ndokush ka menduar se Kevin Federline (29 vjeē), ish- burri dembel i braktisur nga Britney Spears, pas divorcit me tė nuk do tė shihte mė dritėn e famės, e se do tė pėrfundonte nė harresė, ėshtė gabuar rėndė. Ai ka qenė nė qendėr tė vėmendjes gjatė gjithė kėtyre kohėve tė fundit. Nė fillim me ēėshtjet gjyqėsore me tė shoqen, pastaj pėr heqjen e kujdestarisė sė fėmijėve Britneyt, tė cilėt iu besuan babait tė tyre. Ja dhe njė lajm tjetėr. Kevin Federline ėshtė zgjedhur nga revista Details si babai i vitit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kevin Federline,baba i vitit!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: