Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lewis Hamilton me Naomi Campbell

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lewis Hamilton me Naomi Campbell   1/12/2007, 14:17

Piloti i ri i Formula 1, Lewis Hamilton (22 vjeē),prej pak kohėsh single, ėshtė hedhur nė sulm ndaj modeles Naomi Campbell (37 vjeē). Tė dy janė fotografuar ndėrsa ishin nė makinė sė bashku, pasi janė takuar nė njė event mondan nė Londėr dhe kanė hyrė nė luksozin Dorchester Hotel, duke u pėrpjekur tė fshihen e tė kalojnė pa rėnė nė sy. Duket se kanė shpėrthyer shkėndijat dhe ēifti i ri ka kaluar natėn bashkė, edhe pse zėdhėnėsja e modeles e ka pėrgėnjeshtruar kėtė.
ndoshta Naomi ka gjetur njė tė dashur tė ri qė i pėlqen shpejtėsia, si ishi i saj historik Flavio Briatore.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lewis Hamilton me Naomi Campbell
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: